Driver Booster 4 - İndir Livex
Driver Booster 4
Windows için Güvenlik Güncellemeleri Kategorisi
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut
  • Version
  • DilTüm Diller
  • FirmaiObit|ihttp://www.iobit.com
Driver kurulumunu, Driver Booster 4'e Bırak

iObit'in geliştirdiği bu program,bilgisayarınız için gerekli olan donanımların güncellemelerini sağlayan bir programdır. Genellikle format sonrasında kullanılan, sürekli geliştirme halinde olan ve 100 milyondan fazla farklı sürücünün güncel halini bilgisayara indirip kuran program Türkçe dil desteği de sunmakta. Ayrıca program sadece bir defa değil bilgisayar açık olduğu her saniye çalışıyor böylelikle bilgisayar donanımlarına bir güncelleme geldiğinde sağ alt taraftan "Güncelleme Var" gibi çeşitli mesaj bildirimlerinin çıkmasını sağlıyor. Driver bilgisayar donanımlarının çalışma mantığı için gerekli olan yazılıma denir.

Güncel olmayan sürücüler işletim sisteminde pek çok soruna yol açar, bunlardan en çok rastlanılanı " ekran kartı yanıt vermeyi durdurdu"  veya "Ekran kartı çalışmayı durdurdu" gibi hatalardır.

Bu driver'lar güncellenmez ise bilgisayarınızda teknik sorunlar oluşabilir. Bu sorunlar anakartın yanmasına bile sebep olabilir. Ve anakart yanar ise bilgisayarınız kullanılamaz hale gelir.

Bulut sürücüsü ile sürekli güncelleme ve geliştire halinde bulunan Driver Booster, güncelleme çıkar çıkmaz kendi dosyalarına upload edip size "Yeni güncelleme var" adı altında mesaj bildirimi sunmakta. Unutmayın ki her güncel sistem, rastgele bir hasarın olmasını engelleyecektir.

Daha Fazla Göster
Driver Booster 4 indir