Web Filtre - İndir Livex
Web Filtre
Web Uygulamaları için Güvenlik Kategorisi
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut22.7 MB
  • Version
  • DilTüm Diller
  • FirmaTiev&Volsoft yazılım|http://www.webfiltre.com/
İçerik Filtreleme Yazılımı

Çocuklarımızın güvenli bir şekilde internette gezmesi için web filtre v1.0 muhakkak bilgisayarlarınızda yüklü olmalıdır. Biliyorsunuz internet hem bilgi hem de zararlı içerik açısından çok geniş bir içerik yelpazesine sahiptir. Çocuklarımızı bunlardan korumak ücretsiz olan web filtreyi kullanabilirsiniz. Aileler için düşünülmüş olan program tamamen Türkçe olarak hazırlanmıştır.

 

Programımızın en büyük özelliklerinden birisi de paylaşımlı olması. Yasak site, izinli site, yasak kelime ve izinli kelimeler her gün daha da gelişecek ve programın daha da kararlı olarak sitelere izin vermesi yada yasaklanması sağlanacaktır. 

 

Program ilk kurulduğunda ayarları değiştirilmez ise sadece adres ve başlığa göre tarama yapar istenirse kullanıcı ayarlarında seviye 3’e getirilerek içerik tarama da aktif yapılabilir. Kelime bazlı taramada program öncelikle site başlığı –site içeriğinde yada ikisinde de yasak kelimeyi tarar bu tarama işlemi tam kelimedir yani yasak kelime seks ise seksoloji kelimesi içerisinde bulunan seksolojik kelimesini yasak olarak kabul etmez bir kelimeyi yasak olarak kabul edilmesi için seks bilgisi gibi olması lazım yani başında ve sonunda nokta, boşluk noktalı virgül. Vs gibi karakterlerin bulunması yada hiçbir karakterin bulunmaması gerekir.

Daha Fazla Göster
Web Filtre indir