Yu-Gi-Oh! Duel Links - İndir Livex
Yu-Gi-Oh! Duel Links
Mobil için Kart Kategorisi
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut67.6 MB
  • Versionv1.2.0
  • DilTüm Diller
  • Firma

KONAMI'nin daha önce Duel Generation adıyla yayımladığı Yu-Gi-Oh! oyunu yeniden geliştirilerek Duel Links adıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu. Yu-Gi-Oh! Duel Links'te iyice geliştirilen yapay zeka ve görevleri baz alan evreler (stagelar) oyunu daha eğlenceli bir hale getirmiş.

 

Yu-Gi-Oh! Duel Links'te düello modu ikiye çıkarılmış. Birinci modda (online versus) düellolar, bir önceki seri Duel Generation'da olduğu gibi PvP türünde, yani gerçek zamanlı ve online olarak yapılıyor. "Duel World" isimli ikinci modda ise düelloyu yapay zekay karşı çevrimdışı olarak gerçekleştiriyorsunuz. Her iki oynanış modunda da sizinle aynı güce sahip olan normal rakip (standart duelist) ile mücadeleye başlıyorsunuz ve rakibinizi yenerseniz bir üst seviye rakiple (legend duelist) karşılaşıyorsunuz.

 

Düello kazandıkça ve oyundaki görevleri yerine getirdikçe evre (stage) ilerlemesi gerçekleşiyor ve elde ettiğiniz ilerlemeye göre yeni kartların kilitleri açılıyor. Kilidi açılan kartları satın almak ve kart destenizin gücünü yükseltmek için düelloları kazanmanız şart.

Daha Fazla Göster
Yu-Gi-Oh! Duel Links indir