Temple Run - İndir Livex
Temple Run
Mobil için İlerlemeli Kategorisi
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut26 MB
  • Version1.0.0
  • DilTüm Diller
  • FirmaImangi Studios|http://www.imangistudios.com/contact.html
Android İçin Temple Run Oyunu

 Temple Run yüksek skorlara ulaşmak için yollar boyu koşabileceğiniz ve arkadaşlarınızla skorlarınızı yarıştıracağınız bir oyundur.

Dünya üzerinde 45 milyondan fazla kişi tarafından oynana Temple Run oyunu Android işletim sistemi sahibi telefonlarda oynanabiliyor. Hemen koşmak ve eğlenmek istiyorsanız sizlerde tabletinzie ya da telefonunuza indirin.

 

Mobil cihazlar oyun oynama konusunda ilk tercihlerden biri haline gelmeye başladı. Bugün birçoğumuz otobüs beklerken, bankada sıra beklerken, evde zaman geçirirken, hatta bazen uyumadan önceki son 10 dakikamızda bile mobil oyunlarımızla zaman geçiriyoruz. Yeni birer stres atma aracı haline dönen bu oyunlardan biri de Temple Run oldu. Sonsuz koşu oyunu türünde bir oyun olan ve mağazada yerini aldığı ilk günden beridir dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Temple Run eğlenceyi parmaklarınızın ucuna getiriyor.

 

Eğlenceli zamanlar geçirmek istediğinizde sonsuz koşu oyunu Temple Run iyi bir tercih olabilir. Tabi koşarken aynı zamanda ödülleri toplamayı da unutmamalısınız. Aksi taktirde bölümleri geçemezsiniz. Ne kadar çok ödül kazandıkça puanınızı o kadar fazla artırabilir, bölümleri tamamladıkça daha keyifli etaplarda oynama şansına sahip olabilirsiniz. Temple Run oyununun yanı sıra sitemizin oyun indir seçeneklerine de göz atmanızı öneriyoruz.

Daha Fazla Göster
Temple Run indir