Taksi Simulator - İndir Livex
Taksi Simulator
Mobil için Simülasyon Kategorisi
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut
  • Version
  • DilTüm Diller
  • Firmabaklabs|http://www.indirlivex.com.tr
Bir Taksi Simülasyonu Dene

Bir taksici hayatı yaşamak ister misin ? Taksi simülatör ile taksiye çıkarak müşterileri belirtilen yerlere götür. Götürdüğün müşteri başına, ücret alıyosun.  

Oyunun 3D grafikleri ve kaliteli yapay zekası ile gerçek bir trafiğe çıkar gibi oyun oynamak artık çok daha kolay!

Oyunda gerçekçi trafik olacağından her türlü yol türleri olabilir, bunlardan bazılarıda kaza, kaygan yol vs.

Oyun bir nevi gerçek hayattan oyuna eklenmiş gibi, örneğin birisi taksinize binip istediği yere götürdüğünüzde para vermeden kaçabiliyor. Ya da trafikte iken yandan polislerin başka bir adamı kovalarken görürseniz şaşırmayın.

Belirtilen yer, navigasyon ile gösterilmektedir ister direksiyon gösterimi ister dışarıdan gösterimi kullanabilirsiniz, tamamen size kalmış şekilde.

Taksi Simülatör'ün en büyük avantajlarından birisi de, diğer simülasyon oyunlarına göre oldukça fazla yıldız alması ve indirilme sayısının bulunması. Taksicilik gerçek hayatta ne kadar zor ? Taksiciler ne dertler çekiyor ? tüm bunların hepsini öğrenmek istiyorsanız Taksi Simulatör tam size göre.

Taksi Simülatör, App Store, Windows Store, Google Play gibi çeşitli mobil oyun platformlarında bulunmakta, oyunun  en beklenen güncellemelerinden birisi de Multiplayer desteği.  Oyunda ayrıyetden başarı tablosu bulunmakta, yani kazandığınız paranın bir puanı bulunmakta bu puana göre her bölümün bir birincisi olmakta. Bakalım bu sıralamada kaçıncı olacaksın ?

 

Daha Fazla Göster
Taksi Simulator indir