Sosyal Gözcü - İndir Livex
Sosyal Gözcü
Mobil için Sosyal Medya Kategorisi
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut
  • Version2.1.7
  • DilTüm Diller
  • FirmaJeli App|http://www.indirlivex.com.tr
Sosyal Medya Uygulamalarını Yakından Takip Edin

Sosyal Gözcü, sosyal medya hesaplarınızı derin bir kontrol ile hangi takip ettiğiniz arkadaşlarınızın sizi takip etmediğini öğrenebileceğiniz bir sosyal medya platform kontrol aracıdır.

Sosyal medya günümüzde en çok kullanılan, hayatımızdan eksik edemeyeceğimiz bir platformdur. Sosyal medyanın hayatımızda ki etkileri oldukça yüksek olduğundan, takipçi sayılarımızı bile arkadaşlarımız ile yarıştırdığımız bir olaydır.

Artık dedikodular bile bu yönde yapılmakta "Duydunmu Ömer'in 8467 takipçisi varmış" dendiğinde bile insanların davranış biçimlerini değiştirdiğini gözünü açarak baktığını artık biliyoruz.

İşte bu olaylarda "ben takip etmeyeyim beni takip etsinler" gibi çeşitli düşünce akımlarıda çıkmıştır.  Bu olaylara çözüm olarak Jeli App, Sosyal Gözcü adlı programını tanıttı. Programda sosyal medya hesaplarınızı bağlıyorsunuz, bağladıktan sonra  sizin takip ettiğiniz, ama sizi takip etmeyen arkadaşlarınızı görebiliyorsunuz. Bu sayede instagram,facebook,twitter hesaplarınızı daha sağlıklı bir şekilde kontrol edebilir ve daha güzel hale getirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra hangi arkadaşlarınız durum,paylaşımlarınızı daha çok beğeniyor bunuda görebiliyorsunuz. Kısacası özet olarak söyleyecek olursak, sosyal medyada yardımcı olan bir istatistik programıdır.

Sosyal Gözcü programı tamamen Türkçe'dir. Hiçbir şekilde zararı bulunmamaktadır.

Uygulamanın bir kötü yanı ise para kesmesi, yani Hafta başına belirli bir ücret ödüyorsunuz bu rakam uygulama yeni olduğundan günlük 1 tl gibi bir ücrete tabii oluyor.

Uygulamayı indirmek ücretsiz olsa bile,  bir süre sonra uygulama içi satın alma sayesinde gelir kazandıklarını belirtelim.

 

Daha Fazla Göster
Sosyal Gözcü indir