SimSimi - İndir Livex
SimSimi
Mobil için Eğlence Kategorisi
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut
  • Version6.7.4.6
  • DilTüm Diller
  • FirmaSimSimi Inc.|http://blog.simsimi.com/2012/02/simsimi-user-faq.html
Özgürce mesajlaşmaya hazır ol

SimSimi bulut teknolojisi ile çalışan soru-cevap algoritmasına dayalı bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Nasıl Çalışır ?

Sistem mantığı yazdığınız birşeye verilecek cevabı kaydetmeniz ile çalışır örneğin "İndirLivex" yazdığımızda "Siteden sınırsız oyun ve program indir. Aynı zamanda teknoloji haberlerine de göz atabilir, bilgi edinebilirsin " cevabını görmek için kaydetmeniz gerekmekte. Bu yüzden uygulama sürekli geliştirilme halinde kalacak bir uygulamadır.

Uygulamanın bir güzel yanı ise cevaplarının çok samimi olmasıdır. Naber yazdığınızda "saol teşekkür ederim sen" ibaresini görürseniz şaşırmayın. Bunun gibi çeşitli uygulamalar olsa bile SimSimi,kategorinin en belirgin en beğenilen uygulamalarındandır.

Kategorisinde baş sıraya oturmuş ve yaklaşık 5 aydır da birinciliğini koruyan bir uygulamadır. Uygulama yabancı bile olsa mesaj bölümü tamamen Türkçe'dir.

Hangi Platformlar'da Bulunuyor ?

Uygulama Google Play, platformunun yanı sıra, Microsoft, App Store gibi birçok platformda Bir milyondan fazla indirmesi bulunan ve bu indirmelerin yanı sıra, Beşyüz bin + 5 yıldızı bulunan bir uygulamadır.

Uygulama yayım tarihi, 11 Aralık 2015'dir.

Sarı bir logo tasarımı ile ilgiyi üstüne çeken SimSimi kullanıcılara büyük bir kullanı fırsatı sunuyor.

Peki SimSimi bilgilerime erişebiliyor mu ?

Tabi ki hayır zaten, uygulamayı açmadan önce gerekli izinleri istiyor. Bu izinler genelde Wifi/Mobil Veri kullanımıdır. Daha fazlasına çıkmıyor.

 

Daha Fazla Göster
SimSimi indir