My Cafe: Recipes & Stories - İndir Livex
My Cafe: Recipes & Stories
Mobil için Oyunlar Kategorisi
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut106 MB
  • Versionv2018.10.3
  • DilTüm Diller
  • FirmaMelsoft Games

My Cafe: Recipes & Stories, kendi kafenizi ve restaurantınızı kurup yönettiğiniz eğlenceli bir oyun.

 

Ann isimli karakterin küçük bir kafe kurmasıyla başlayan oyun, sizin yöneticilik becerilerinize ve hayallerinize göre ilerliyor. Kafeyi istediğiniz gibi dekore ediyor, müşteri memnuniyeti için çeşitli yemekler pişiriyor ve kazandığınız paralarla kafenizi büyütüyorsunuz. Kafenizde yapacağınız her bir geliştirme için para puan harcamanız gerekiyor; bu para puanlarıysa özellikle yemek siparişlerinden ve seviye ilerlemelerinden kazanıyorsunuz. Bu nedenle hem müşteri memnuniyetini yüksek tutmaya hem de seviyenizi geliştirmeye çalışmalısınız.

 

My Cafe'de fırından fast food'a kadar geniş bir yemek içeriği var. Yemek türlerini seviye ilerledikçe ve aşçılığınız geliştikçe kafe menüsüne ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde kafenizin dekorasyonu için kullanabileceğiniz 900'den fazla mobilya ve süs eşyası bulunuyor. Bu öğelerin çoğu kilitli durumda, bunların bazılarını seviye yükseldikçe kullanabiliyorsunuz.

 

Oyun tarzı ve kurgusuyla Android'in klasik oyunları arasında yer almayı başaran My Cafe: Recipes & Stories'in grafikleri oldukça kaliteli ve neredeyse kusursuz detaylarla desteklenmiş bir kafe simülasyonu var. My Cafe APK dosyasını indirerek bu eğlenceli oyunu ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Daha Fazla Göster
My Cafe: Recipes & Stories indir