Ikariam Mobile - İndir Livex
Ikariam Mobile
Mobil için İlerlemeli Kategorisi
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut42.8 MB
  • Version1.11.0
  • DilTüm Diller
  • Firma
Android için Ikariam Mobile1.11.0 indir.Geliştirme, Savaş ve Araştırma: Ada krallığın büyüdükçe büyüsün!

Bir ada krallığının hükümdarı olarak büyük şehirler kurup diğer oyuncuların ordularıyla heyecan verici bir savaşa girişiyorsun.

Ikariam'da deneyimli mimarlara, askerlere ve marifetli diplomatlara emir veriyorsun. Küçük bir adanın masmavi denizinin pırıltısı ve ince, beyaz kumları arasında senin kurduğun yeni kültür yeşeriyor. Ancak bunun için hammaddeye ve halkın için barınaklara ihtiyacın var. Bu hammaddeleri topla ya da şeref meydanında diğer oyuncuları yenerek hammaddelerini ele geçir. Ayrıca başarını garantiye almak için başka kültürlerle ticaret anlaşmaları yapabilirsin. Ada krallığına refah getir, ittifaklar kur ve diğer oyuncularla mücadele et.

Acemi Dostu
Korunaklı bir ortamda şehrini küçük adımlarla yaratmaya başla ve yavaş yavaş Ikariam'ın sunduğu zengin olanakları keşfet.

İnşaat, Ticaret, Yerleşim, Yağma
Şehrini temelden başlayarak inşa et. Mal takası yapmak için diğer oyuncularla iletişim kur. Değerli lüks mallar ararken yeni adalara yerleş. Düşmanlarınla savaş ve hammaddelerini yağmala.

Arada Bir Oynamaya Uygundur
Haltın, sen olmadan da görevlerini yerin getirmek için çalışmaya devam eder. Yani hükümdar olarak, elde ettiğin başarıları tehlikeye atmadan bir mola da verebilirsin.

Yardımlaşarak Oyna
Bir ittifak kur, arkadaşlarınla birleş, ticaret anlaşmaları yap ve müttefiklerinle birlikte yağma seferlerine çık.

Kolay Anlaşılır Araştırma Sistemi
Zeki mucitlerine gelişmiş makineler ve tehlikeli savaş makineleri geliştirmelerini emret. Sürekli, sana ve ada krallığına değerli avantajlar sağlayan yeni teknolojiler, binalar ve silahlar keşfet.

Sevimli Grafikler
Gelişen metropol son derece ayrıntılı tasarlandı ve burada çok kısa sürede yararlı olduğu kadar görkemli binalar caddelerini süsleyecek.

KOCA BİR ADA KRALLIĞI SENİ, YENİ HÜKÜMDARINI BEKLİYOR!

Gameforge - http://www.gameforge.com

Daha Fazla Göster
Ikariam Mobile indir