Fun Run 2 - İndir Livex
Fun Run 2
Mobil için İlerlemeli Kategorisi
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut91.3 MB
  • Version4.6
  • DilTüm Diller
  • Firma
Android için Fun Run 24.6 indir.Arkadaşlarına ve Rastgele Seçilen Kişilere Karşı Yarış- Çok Oyunculu Koşu Yarışı

Bir numaralı çok oyunculu ücretsiz oyunda arkadaşlarınla ya da rastgele kişilerle gerçek zamanlı olarak koşu oyunlarını online oyna. Ormanın en sevimli, en tüylü canlıları koşuya çıktı; arkadaş edin, yarışmaya başla ve en hızlı olduğunu kanıtla! Koşan rakiplerini yavaşlatmak için onlara engel ol ve elektrik ver; ya da önlerine geçmek için kendini roketle ve yarışı kazan! Fun Run 2, seni daha büyük başarı için telaşa sokacak, oynamaya doyamayacağın ücretsiz online yarış oyunları sunuyor.

25 Milyondan fazla yükleme!

Civardaki En Komik Koşu Oyunu
Yoksa dünyanın en hızlı koşucusu sen misin? Bu macera oyunlarında hızlı koşmak, bıçaklardan, şimşek hilelerinden kaçmaya ve ayı tuzaklarının üzerinden atlamaya çalışırken hiç kolay bir şey değil. Bitiş çizgisine varan ilk hayvan olmak için ter dökerken, önüne çıkan engellerden kaç ve koşan arkadaşlarını sabote et. Yarış başladı!

Hızlı İlerleyen Çok Oyunculu Online Yarış
Bir başına koşmayı bırak! Ücretsiz online oyunlara katıl ve gerçek zamanlı olarak ister arkadaşlarınla koş, ister senin için rastgele seçilen rakiplerinle yarış! Diğer koşucular çoktan başlangıç çizgisinde yerini aldı. Sen neredesin? Her dakika Fun Run 2’yi oynayan çok sayıda oyuncu bulunuyor; bir sonraki çok oyunculu online yarışın başlamasına sadece saniyeler var. 4,3,2,1 BAŞLA!

Seç Beğen Al!
Oyunu hangi hayvanla oynamak istersin? Birbirinden sevimli 70 hayvan içinden seçimini yap. At mı istersin, köpek balığı mı, köpek mi ya da çok daha farklı bir hayvan mı? Tüylü avatarınızı havalı şapkalar, botlar ve güneş gözlükleriyle süsle ve ormanın en karizmatik hayvanı sen ol.

Fantastik ve Komik Özellikler
★ Kazanmana yardımcı olan fantastik güçler: Işınlanma, roket, şimşek, mıknatıs, bıçak ve daha birçok hızlandırıcı!
★Arkadaşların ve aileni bir oyuna davet et
★20’den fazla müthiş seviye
★Komik bonus yarışlar, günlük ödüller ve daha neler neler!

Fun Run 2 online ve çok sayıda oyuncuyla oynanan ücretsiz bir oyun; bu oyun için internet bağlantısı gerekir.
Fun Run 2’yi yükle, en iyi koşu yarışında arkadaşların ve ailenle rekabet et!

Daha Fazla Göster
Fun Run 2 indir