BBTAN - İndir Livex
BBTAN
Mobil için Beceri Kategorisi
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut
  • Version
  • DilTüm Diller
  • Firma111%
Kutuları en kısa sürede kırmaya çalış !

BBTAN, günümüzde en popüler Arcade ve Beceri oyun türlerinden birisidir. Oyun içerisinde bulunan toplar ile, üzerinde sayı yazan tuğlaları en kısa sürede kırmaya çalışın.

Oyun kendi kategorilerinde Google Play, App Store, Windows Store gibi çeşitli mobil uygulama satın alma mağazalarında birinci sıraya oturmuş ve yaklaşık olarak 1 yıldır birinciliğini korumaktadır.

Oyunun en zevkli kısımlarından biriside topları puanlara göre kutu açarak değiştirebiliyorsunuz. Yani 250 puan biriktirdim bir kutu açtım ve içinden bir top çıktı istersem bunu kullanabilirim istersem normal top ile devam edebilirim birçok top çeşiti bulunan, oyunda hız, büyüklüklere göre değişebiliyor.

Oyunda topları fizik kurallarına göre kontrol edebiliyoruz yani ben bir topu attığımda gidiş yönünü vs. ayarlarsam bir atışta daha fazla tuğla kırabilirim.

Oyunda oyunculara zorluğu azaltmak maksadı ile yan ve dik şekilde ışın şekilleri bulunmakta, toplarımız bu ışınlara her değdiğinde bir o kadar etki ediyor yani en sol tarafta bir ışın var diyelim, yine o satırda 4 adet tuğla var. 28 adet topumu o ışına attığımda o tuğlalardan 28 eksilecek. Oyun bitiş şekli ise kutuların en aşağı tarafa kadar gelmesi ile olmakta eğer kutular, size kadar yaklaşırsa bilin ki tehlikedesiniz. Oyun skorunuza göre sıralamada yerinizi alabilirsiniz siz de bu kapışmaya katılın ve bu yarışın kazananı olmaya çalışın.

 

Daha Fazla Göster
BBTAN indir