Spotify önümüzdeki haftalarda özel bir açıklama yapacak - İndir Livex

Spotify önümüzdeki haftalarda özel bir açıklama yapacak

Spotify, 24 Nisan'da “haber duyurusu” yapmak için özel bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Etkinlik, New York'ta düzenleniyor, ancak bu davetiyeden tespit edilebilecek her şeyle ilgili olabilir.

 

Etkinliğin ne olacağı belli değil. Spotify'ın üzerinde çalıştığı düşünülen projelerden biri, uygulamasının sesli kontrolleri olup, kullanıcıların uygulamayı cihazın ses yardımcısına erişmesine gerek kalmadan kontrol etmelerini sağlayacak. Bu, belirli bir iş ilanıyla birlikte, gelmekte olan donanımın akıllı bir hoparlör biçimindeki olasılığını da beraberinde getirdi.

 

Artık İsveçli yayın hizmeti, IPO dosyalama ile ufkunu genişletti, donanım sularına sızmak bir sonraki mantıklı adım gibi görünüyor.

 

Ne teyit edildi ne de reddedildi, ancak özel bir olayın tutulması, böyle bir ürünü serbest bırakmak için mükemmel bir yol gibi görünüyor. Daha sonra Spotify, mevcut ürününü yenilemeye, muhtemelen mevcut seçeneklerin ötesindeki yeni fiyatlandırma katsayılarını duyurmaya devam edebilir.

 

157 milyon kullanıcı bulunan online müzik hizmet uygulaması Spotify,  yıllık aboneliği 99 $ 'a çekmiş ve kullanıcılarına büyük bir fayda sağlamıştı.

 

 Spotify’in yeni duyurusunun ne olacağı ise herkes tarafından merak edilen bir konu. Acaba bu özel etkinlikte hangi yeni özelliğini ya da yeni ödeme planını duyuracak.

 

Spotify, yeni girişimlerden başarılı olan bir uygulama ve aktif olarak birçok kişi atarafından kullanıyor. Online olarak müzikleri dinleyebilir, çalam listesi oluşturabilirsiniz. Spotify birçok kişinin müzik dinleyemeye yönelik ihtiyaçlarını karşılamış bulunmakta.Daha Fazla Göster