IPhone'unuzun bataryanızı değiştirmek için beklememek daha kolay olacak - İndir Livex

IPhone'unuzun bataryanızı değiştirmek için beklememek daha kolay olacak

IPhone'unuzun bataryanızı değiştirmek için beklemek çok daha az zorlayıcı olacaktır

Iphone sene sonunda karşı karşıya kaldığı cihaz yavaşlatma skandalı ile gündeme gelmişti. Bu skandalın ardından bataryaların fiyatını düşüren Apple talebe yetişmekte oldukça zorlanmıştı. Ve kullanıcılar yine zor durumda kalmıştı.

Apple kullanıcıları olarak sizler;

Eski iPhone'nuzun bataryasını Apple'ın yerine yenisini alabilirsiniz, ancak biraz zaman alabilir - 10 hafta kadar. Performans azaltma raporlarını takiben pil değiştirme programının fiyatını düşürdükten sonra, şirket eski cihazlarına yeni bir hayat vermek isteyen iPhone kullanıcılarının taleplerini karşılamaya çalışıyor.

 

Karmaşık konular, kullanıcıların telefonlarının yeni bir bataryaya ihtiyacı olduğunu bildiren bir özellik ile birlikte gelen iOS 11.3'ün son sürümüdür. Bu nedenle, yenileme talebinde bulunan müşterilerin su altında kalması için Apple’ın, işten çıkarmaları için yüklenicilere ulaştığı bildiriliyor.

 

Apple, 9to5Mac'e göre AppleCare çalışanlarıyla birlikte çalışarak sadece iPhone bataryalarını değiştirmeye vaktini ayıracak olan yüklenicileri eğitiyor ve işe alıyor. Hedef, geri dönüş sürelerini iyileştirmek, böylece iPhone sahiplerinin bir kesinti içinde kalmaması.

 

Ufukta üç yeni iPhone modelinin söylentileriyle, pek çok Apple hayranı zor bir kararla karşı karşıya: Uzun bekleme süreleriyle uğraşma veya sadece yeni bir cihaz satın al. Umarım, bataryalarını değiştirmeye karar vermiş daha fazla insanla, eski iPhone modellerinin sahipleri bu kadar uzun bir süre beklemek zorunda kalmaz.

 Daha Fazla Göster