Galaxy S9 vs iPhone X: Sadece birisi en iyi olabilir - İndir Livex

Galaxy S9 vs iPhone X: Sadece birisi en iyi olabilir

Samsung ve Apple şu an uzun süredir sektörde devam ediyorlar. Bu, Galaxy S3 ile 2011'de iPhone 4S ile başladı (bundan önce, Samsung'un telefonları çok iyi değildi) ve yedi yıl sonra, savaş hala devam ediyor.

 

Bu sene iPhone X'e karşı Galaxy S9. İki oyuncu arasında kesin bir galibi taçlandırmak biraz zor. Çünkü her ikisi de şu anda satın alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlar.

 

Güzel ekran, kontrol et. Güçlü işlemci, kontrol et. Muhteşem endüstriyel tasarım, kontrol edin. Tam özellikli işletim sistemi, ittifakınıza bağlı olarak, kontrol edin.

 

Peki, hangisinin en iyisi olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Cevap tatmin edici değil, ama kişisel tercih ön plana çıkıyor. Bir kişi S9'la gidebilirken, bir diğeri iPhone X ile gidecek. Kişisel olarak, iPhone X'i tercih ediyorum.

 

IPhone X'un neden daha iyi olduğunu anlatan bir özellik haline gelmek kolay olurdu, ancak basitçe söylemek gerekirse, başka herhangi bir telefondan daha fazla keyif almayı seviyorum. Deneyimi keyifli kılan dikkate değer özelliklerden bazıları, Face ID ve iOS 11’in dokunmatik hareketlerini içerir.

 

Face ID, bir akıllı telefon kilidini açmak için en kolay yoldur. Sadece telefonunuza bakın ve kilidi açık. iOS 11'de bazı hatalar olabilir, ancak Apple’ın yeni kaydırma hareketleriyle gezinmek, dokunmatik ekranların kullanılmasının amaçlandığı yoldur. Başka bir cihaz kullandığımda her zaman kaçırdığım bir akış deneyimi. IPhone X'i aldığım son deneyim, başka bir cihazla deneyimleyebileceğim bir ürün değil, bu yüzden Apple’ın amiral gemisi ile ilgileniyorum.

 

Bu Galaxy S9'da bir eleştri değil. Çarpıcı tasarımı ve değişken diyafram kamerasıyla harika bir akıllı telefon olduğunu düşünüyorum. Sadece benim için değil. Bir akıllı telefon kullanmaya zarlansam ve S9 alırsam, memnun olurdum. Neyse ki bir seçeneğim var ve iPhone X'i seçiyorum.

Hangi telefonun daha iyi olduğunu öğrenmek için biraz daha zaman geçmesi gerek demek ki.Daha Fazla Göster